wyszukiwarka zaawansowana
AQUASOL Janusz Adamski
ul.Kolejowa 23, 05-816 Michałowice
woj. mazowieckie
, NIP: 5261345611
tel. +48 504685360
e-mail: sklep@aquasol.pl
O firmie

Sklep internetowy superbidet.pl jest prowadzony przez firmę AQUASOL.

Firma AQUASOL rozpoczęła działalność w dniu 2 maja 2017r. Właściciel firmy posiada ponad 20 letnie doświadczenie pracy w działach handlowych liderów rynku produktów elektroniki konsumenckiej - korporacjach japońskiej i koreańskiej.

Sprzedaż bidetów elektronicznych będących standardowym wyposażeniem 4-5 gwiazdkowych hoteli w Japonii, Korei, Chinach czy Australii wciąż jest wzywaniem na rynku krajowym. Wychodząc naprzeciw konsumentom krajowym nasza oferta zawiera produkty będące optymalnym stosunkiem jakości do ceny.

Zwróćcie Państwo uwagę na brak elektronicznych desek sedesowych do samodzielnej instalacji w dużych luksusowych salonach łazienkowych. Właściciele tych firm są zainteresowani prezentacją i sprzedażą wyłącznie najdroższych rozwiązań tzw. toalet myjących luksusowych marek w cenach od 6tys do 12tys PLN. Funkcjonalność tych drogich toalet zdecydowanie ustępuje wyrobom tańszym, które są już 3-cią generacją bidetów elektronicznych i stale rozwijaną.  Za zaoszczędzone pieniądze można wymienić ceramikę na zestaw podtynkowy wymienić kabinę prysznicową na nową a często wykonać generalny remont.

Bidety elektroniczne HYUNDAI można instalować na niektórych zestawach wc kompakt co wprowadza nową jakość dla mieszkańców bloków w których często łazienka z toaletą są jednym małym pomieszczeniem.

Ambicją firmy jest promowanie i propagowanie rozwiązań ułatwiających codzienną higienę również osobom niepełnosprawnym. Będziemy reklamować i promować produkty tak długo, aż uda się skłonić sklepy z artykułami rehabilitacyjnymi do prezentowania i sprzedawania nakładek myjących na wc z funkcjami bidetu. Wiele osób w podeszłym wieku nie ma umiejętności korzystania z internetu, a tego typu produktów nie może znaleźć w dużych salonach największych miast w Polsce. Jesteśmy otwarci na rozmowę ze stowarzyszeniami o każdej formie promocji czy prezentacji osobom dla których posiadanie tego typu produktów zdecydowanie ułatwi życie.

Łatwość instalacji, ergonomia połączona z funkcjonalnością to dłuższa samodzielność w  zapewnieniu codziennej higieny osób w senioralnym wieku pozwalając na korzystanie z toalety bez pomocy bliskich czy Opiekuna. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl