wyszukiwarka zaawansowana
AQUASOL Janusz Adamski
ul.Kolejowa 23, 05-816 Michałowice
woj. mazowieckie
, NIP: 5261345611
tel. +48 504685360
e-mail: sklep@aquasol.pl
Promocje
Pokrywa z deską Bobslei
Pokrywa z deską Bobslei
90,00 zł 27,00 zł
szt.

Bidety zwykłe

Tradycyjny bidet o prostej konstrukcji – bez wsparcia nowoczesną technologią – to praktyczne i niezawodne wyposażenie łazienki. Proponowane w naszej ofercie produkty pozwalają na prosty montaż oraz wygodę użytkowania. Dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz zastosowaniu zestandaryzowanych wymiarów możliwe jest proste korzystanie z tego rozwiązania – bez konieczności przyjmowania nienaturalnych i mało komfortowych pozycji.

Dostępne w naszej ofercie bidety zapewniają prostą obsługę, dzięki zastosowaniu intuicyjnego panelu sterującego. Modele zaopatrzone są w większości w oddzielne dysze do mycia damskiego i tylnego, co zapewnia maksymalny poziom higieny. Produkt polecany jest szczególnie dla osób narażonych na infekcje intymne, a także ułatwia opiekę nad dziećmi i seniorami. Dopełnieniem oferty jest deska bidetowa, która zwiększy komfort korzystania z wyposażenia łazienki, a model z pokrywką zabezpieczy przez dostępem dzieci i zwierząt domowych. Ponadto ułatwi utrzymanie czystości muszli.

Film opisujący budowę i zasadę działania zestawu bidetowego zwykłego Bobslei firmy Hyundai

https://www.youtube.com/watch?v=f9sxOHanJ-0

Film opisujący procedurę samodzielnej instalacji zestawu bidetowego zwykłego Bobslei firmy Hyundai

https://www.youtube.com/watch?v=YAflQlwUXwc

Bidet HYUNDAI Bobslei I

Bidet HYUNDAI Bobslei I
Bidet HYUNDAI Bobslei I

Bidet Bobslei I instaluje się samodzielnie na powierzchni muszli sedesowej śrubami którymi przykręcona jest deska sedesowa. Bidet umożliwia podłączenie tylko zimnej wody. Proponowane rozwiązanie ułatwia codzienną higienę intymną kobiet i mężczyzn w możliwie najniższej cenie. Producent przewidział oddzielne dysze do mycia damskiego i tylnego dla zapewnienia najwyższego poziomu higieny. Bidet Bobslei to produkt renomowanego producenta wykonany z najlepszych materiałów aby służyć Ci przez długi okres czasu.  Rekomendujemy zakup i instalację opcjonalnego filtra do wody oraz deskę sedesową z pokrywą wykonaną z antybakteryjnego plastiku. Bidet jest dostarczany z zestawem podstawowych akcesoriów umożliwiających łatwą i szybką instalację.  Produkt umożliwia pielęgnację miejsc intymnych oraz codzienną higienę kobiet, mężczyzn i dzieci. Niezastąpiony do pielęgnacji seniorów lub osób niepełnosprawnych.

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 290,00 zł
szt.

Bidet HYUNDAI Bobslei IC

Bidet HYUNDAI Bobslei IC
Bidet HYUNDAI Bobslei IC

Bidet Bobslei I instaluje się samodzielnie na powierzchni muszli sedesowej śrubami którymi przykręcona jest deska sedesowa. Bidet umożliwia podłączenie tylko zimnej wody. Proponowane rozwiązanie ułatwia codzienną higienę intymną kobiet i mężczyzn w możliwie najniższej cenie. Producent przewidział oddzielne dysze do mycia damskiego i tylnego dla zapewnienia najwyższego poziomu higieny. Bidet Bobslei to produkt renomowanego producenta wykonany z najlepszych materiałów aby służyć Ci przez długi okres czasu.  Rekomendujemy zakup i instalację opcjonalnego filtra do wody oraz deskę sedesową z pokrywą wykonaną z antybakteryjnego plastiku. Bidet jest dostarczany z zestawem podstawowych akcesoriów umożliwiających łatwą i szybką instalację. Niezastąpiony do pielęgnacji seniorów, także osób niepełnosprawnych.

Wersja Bobslei IC posiada chromowany uchwyt regulujący ciśnienie wody myjącej.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 300,00 zł
szt.

Bidet HYUNDAI Bobslei II

Bidet HYUNDAI Bobslei II
Bidet HYUNDAI Bobslei II

Bidet Bobslei II instaluje się samodzielnie na powierzchni muszli sedesowej śrubami, którymi przykręcona jest deska sedesowa. Bidet umożliwia podłączenie wody zimnej i ciepłej. Proponowane rozwiązanie ułatwia codzienną higienę intymną kobiet i mężczyzn w możliwie najniższej cenie. Producent przewidział oddzielne dysze do mycia damskiego i tylnego dla zapewnienia najwyższego poziomu higieny. Bidet Bobslei to produkt renomowanego producenta wykonany z najlepszych materiałów aby służyć Ci przez długi okres czasu.  Rekomendujemy zakup i instalację opcjonalnych filtrów do wody oraz deskę sedesową z pokrywą wykonaną z antybakteryjnego plastiku. Bidet jest dostarczany z zestawem podstawowych akcesoriów umożliwiających na łatwą i szybką instalację.  Produkt umożliwia pielęgnację miejsc intymnych oraz codzienną higienę kobiet, mężczyzn i dzieci. Niezastąpiony do pielęgnacji seniorów lub osób niepełnosprawnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 390,00 zł
szt.

Bidet HYUNDAI Bobslei IIC

Bidet HYUNDAI Bobslei IIC
Bidet HYUNDAI Bobslei IIC

Bidet Bobslei IIC instaluje się samodzielnie na powierzchni muszli sedesowej śrubami, którymi przykręcona jest deska sedesowa. Bidet umożliwia podłączenie wody zimnej i ciepłej. Proponowane rozwiązanie ułatwia codzienną higienę intymną kobiet i mężczyzn w możliwie najniższej cenie. Producent przewidział oddzielne dysze do mycia damskiego i tylnego dla zapewnienia najwyższego poziomu higieny. Bidet Bobslei to produkt renomowanego producenta wykonany z najlepszych materiałów aby służyć Ci przez długi okres czasu.  Rekomendujemy zakup i instalację opcjonalnych filtrów do wody oraz deskę sedesową z pokrywą wykonaną z antybakteryjnego plastiku. Bidet jest dostarczany z zestawem podstawowych akcesoriów umożliwiających łatwą i szybką instalację.  Produkt umożliwia pielęgnację miejsc intymnych oraz codzienną higienę kobiet, mężczyzn i dzieci. Niezastąpiony do pielęgnacji seniorów lub osób niepełnosprawnych.

Wersja Bobslei II C posiada chromowany uchwyt regulujący ciśnienie i temperaturę wody.

 

Dostępność: czas oczekiwania powyżej 6 tygodni

Cena: 400,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl