wyszukiwarka zaawansowana
AQUASOL Janusz Adamski
ul.Kolejowa 23, 05-816 Michałowice
woj. mazowieckie
, NIP: 5261345611
tel. +48 504685360
e-mail: sklep@aquasol.pl

Nakładka myjąca na WC z funkcjami bidetu HYUNDAI BOBSLEI

Tradycyjny bidet o prostej konstrukcji z bezpośrednim podłączeniem do ciepłej i zimnej wody – to tanie i niezawodne wyposażenie łazienki. Proponowane w naszej ofercie produkty serii BOBSLEI pozwalają na prosty montaż oraz wygodę użytkowania. Dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz zastosowaniu zestandaryzowanych wymiarów możliwe jest proste korzystanie z tego rozwiązania – bez konieczności przyjmowania nienaturalnych i mało komfortowych pozycji.  Nakładka myjąca na WC z funkcjami bidetu będzie pasowała do całej gamy muszli sedesowych półokrągłych, prostokątnych oraz mieszanych.

Konstrukcja nakładki myjącej BOBSLEI z nieco przesuniętym ukośnie panelem mocującym rozwiązuje problemy wykorzystania dotychczasowej deski sedesowej. Powierzchnia nakładki myjącej BOBSLEI z zapasem mieści się pomiędzy deską a krawędzią muszli sedesowej bez śladów wybrzuszenia czy załamania.

Dostępne w naszej ofercie bidety HYUNDAI BOBSLEI zapewniają prostą obsługę, dzięki zastosowaniu intuicyjnego panelu sterującego. Zawór ceramiczny sterowany wychyłowym uchwytem umożliwia szybkie i precyzyjne ustawienie ciśnienia i temperatury wody. W przeciwieństwie do innych rozwiązań z kilkoma pokrętłami tylko jeden uchwyt sterujący  pozwala na szybkie i precyzyjne sterowanie temperaturą i strumieniem wody. Dzięki temu nakładka myjąca BOBSLEI może być użytkowana również przez osoby posiadające ograniczoną sprawność manualną prawej ręki lub dłoni.  Wszystkie modele BOBSLEI zaopatrzone są w oddzielne dysze do mycia damskiego i tylnego, co zapewnia maksymalny poziom higieny. Produkt polecany jest szczególnie dla osób narażonych na infekcje intymne, a także ułatwia opiekę nad dziećmi i seniorami.

Dopełnieniem oferty jest twarda deska sedesowa z pokrywą wykonana z białego plastiku przez firmę HYUNDAI, zwiększająca estetykę toalety, która wraz z modelami BOBSLEI I i II oferowana jest w specjalnej cenie 27PLN.

 

Film opisujący budowę i zasadę działania nakładki myjącej HYUNDAI BOBSLEI:

 

 

 

Film opisujący procedurę samodzielnej instalacji nakładki myjącej  HYUNDAI BOBSLEI

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl