Bidety elektroniczne HYUNDAI

Nowoczesny bidet elektroniczny jest coraz częściej spotykanym elementem wyposażenia współczesnej łazienki ułatwiającym codzienną higienę intymną. Produkt posiada panel sterowania, który uruchamia w pełni zautomatyzowane czynności myjące: damskie lub tylne, mycie z masażem wodnym lub tzw.lewatywę. Część modeli posiada dodatkowo funkcję suszenia eliminującą konieczność stosowania papieru toaletowego. Możliwe jest zaprogramowanie temperatury deski, strumienia wody oraz jego siły (ciśnienia czy temperatury suszenia), aby dostosować pracę bidetu elektronicznego do własnych potrzeb. Bidety firmy HYUNDAI w standardzie posiadają wszystkie możliwe warianty mycia, tryb Dziecko, ceramiczny przepływowy podgrzewacz wody oraz czujnik zajętości deski w celu oszczędzania energii. Ponadto po każdym użyciu dysze (oddzielne dla mycia damskiego i tylnego) są czyszczone automatycznie, dzięki czemu zagwarantowany jest najwyższy poziom higieny.

Produkt HYUNDAI dostępny jest w postaci deski bidetowej o klasycznym bądź wydłużonym kształcie. Siedzisko wykonane jest z trwałego tworzywa sztucznego najwyższej jakości w kolorze białym, które nawet po upływie lat nie ulegnie zżółknięciu i efektownie prezentować się będzie przez cały okres użytkowania. Dodatkowym atutem bidetu jest ciche, powolne zamykanie deski i pokrywy, dzięki podwójnym zawiasom wyposażonym w amortyzatory.

Produkt jest szczególnie pomocny w utrzymaniu higieny u osób starszych wymagających pomocy oraz niepełnosprawnych z ograniczeniami ruchu. Instalując taki produkt w domu wydłużysz swojemu Seniorowi okres samodzielności i godności życia pod wspólnym dachem.

Firma HYUNDAI to absolutnie światowa czołówka w produkcji bidetów elektronicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znaczącym udziałom rynkowym w USA, Korei i Australii oferowane przez nas produkty to wyroby w pełni dojrzałe i sprawdzone przez klientów na całym świecie. Wybierając produkt HYUNDAI otrzymujesz gwarancję pełnej funkcjonalności oraz  najwyższej jakości wykonania i niezawodności. Gwarancja na bidety elektroniczne HYUNDAI serii HDB wynosi 24 miesiące od daty sprzedaży.

Bidety elektroniczne wciąż nie są dostępne w salonach wyposażenia łazienek, ponieważ ich właściciele są zainteresowani sprzedażą tzw. toalet myjących producentów ceramiki, za które trzeba zapłacić od 6-ciu do 12 tysięcy zł. Należy zwrócić uwagę na fakt, że toaleta myjąca w cenie dwu-trzykrotnie wyższej niż bidet elektroniczny nie oferuje więcej funkcji związanych z higieną natomiast sprawia poważne trudności w samodzielnym demontażu z ceramiki w celu umycia i dezynfekcji.

Dlaczego wybrać bidet elektroniczny HYUNDAI?

- nasz podstawowy model jest wykonany z materiałów najwyższej jakości i prezentuje się wyjątkowo ładnie,

- każdy model posiada wszystkie możliwe funkcje mycia (zawsze oddzielne dysze dla mycia damskiego i tylnego),

- modele wyższe posiadają funkcję suszenia, najbardziej rozbudowane filtr węglowy eliminujący zapachy,

- modele HDB-1300 i HDB-1500 posiadają dodatkowo pompę wody zimnej (gdy ciśnienie wodociągu jest zbyt niskie),

- panel sterujący w całości wykonany jest z folii dotykowej, tak aby można go było łatwo utrzymywać w czystości,

 - bidety elektroniczne serii HDB-100 posiadaja Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny:

Świadectwo PZH

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl