wyszukiwarka zaawansowana
AQUASOL Janusz Adamski
ul.Kolejowa 23, 05-816 Michałowice
woj. mazowieckie
, NIP: 5261345611
tel. +48 504685360
e-mail: sklep@aquasol.pl
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Akcesoria do bidetów elektronicznych HYUNDAI HDB i nakładek myjących na WC z funkcjami bidetu serii BOBSLEI

 

Filtry do wody MF (mikrocząsteczek) zatrzymujące ziarna piasku, rdzy czy metalu zapobiegające uszkodzeniu zaworów ceramicznych lub zapychaniu dysz myjących bidetu.

Filtry MF (BOB) posiadają króćce o średnicy 6 mm do wykorzystania w instalacji doprowadzania wody produktów serii BOBSLEI. Przy zamówieniu filtra MF BOB dostarczamy w cenie komplet szybkozłączek dla szybkiego i łatwego włączenia filtra w obieg wody.

Filtry MF (HDB) są przystosowane do łatwej samodzielnej wymiany w instalacji doprowadzania zimnej wody do bidetu. To są dokładnie takie same filtry jak otrzymują Państwo w fabrycznie zapakowanym urządzeniu.

Filtry do wody CF (węglowe) do serii bidetów HDB są zalecane w instalacji doprowadzającej, tylko wówczas, kiedy jakość doprowadzanej wody nie jest wystarczająca i wymaga uzdatnienia. Zastosowanie filtrów węglowych rekomendowane jest dla bidetów elektronicznych posiadających własną pompę zimnej wody (HDB-1300, HDB-1500). 

Filtry do usuwania zapachów do bidetów elektronicznych modele: HDB-140, HDB-1500, HDB-1500R.

Biała deska sedesowa z pokrywą biała do serii BOBSLEI dostępna w zestawie za 27PLN.

 

Posiadamy stały zapas fabrycznych części zamiennych do oferowanych przez nas produktów,  aby również po okresie gwarancji koszt ewentualnej naprawy czy wymiany zużytej części nie doprowadzał naszych klientów do bólu głowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl