Promocje

Presoterapia, masaż limfatyczny czy drenaż limfatyczny to określenia opisujące masaż wybranych części ciała poprzez rytmiczny sekwencyjny ucisk mający na celu pobudzenie krążenia limfy w organizmie. Terapia masażem uciskowym jest zalecana przy dolegliwościach zwanych obrzękiem limfatycznym, lipidowym czy ogólnie z problemami krążenia. Sercem systemu do masażu marki ALANCE jest sterownik z wbudowaną pompą powietrza, do którego podłącza się wielo-komorowe mankiety masujące wybrane części naszego ciała. System ALANCE wykorzystuje mankiety 5-komorowe a algorytmy wbudowane w sterownik mają na celu pobudzenie przemieszczania limfy w kierunku węzłów chłonnych gdzie zostanie poddana filtracji. Dzięki tym prostym zabiegom osoby cierpiące na obrzęki ciała lub będące w okresie rekonwalescencji po urazach lub przebytych operacjach sa w stanie samodzielnie ulżyć w dolegliwościach. Stosowanie naszych produktów do presoterapii zdecydowanie przyspieszy powrót do pełni sił.  Początkowo masażowi limfatycznemu poddawane były kończyny dolne i górne, aktualnie rozwój tej dziedziny zaowocował gotowymi mankietami do masażu talii (w celu modelowania sylwetki) oraz pleców i kręgosłupa dając ulgę przy bólach kręgosłupa w odcinkach szyjnym i lędźwiowym, łopatek, bioder oraz miednicy. 

Koreańska marka ALANCE to ponad 15-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń do masażu limfatycznego, jako pierwsza na świecie zaprojektowała i wykonała matę - materac do terapii bólów pleców i kręgosłupa. Mata wraz ze sterownikem może być wykorzystywana również przez wszystkie osoby, których dolegliwości wynikają z braku ergonomicznej pozycji w czasie wielogodzinnej pracy jak np. kierowcy czy pracownicy biurowi.

 

Produkty marki ALANCE wyróżniają się jakością trwałością oraz wyglądem. Wybierając mankiety czy zestawy do masażu marki ALANCE nie musisz się wstydzić swojego wyglądu przed rodziną czy znajomymi. Korzystając z najnowocześniejszych i doskonale wykonanych mankietów wyglądasz jak modny "jogger" czy osoba dbająca o wygląd i zdrowie swojego całego ciała. Można mieć przyjemność z korzystania z produktów wyjątkowo ładnych i niezawodnych. 

 

Zestawy do masażu limfatycznego ALANCE wykorzystują sterownik GDM03 posiadający 2 automatyczne tryby napełniania komór mankietów. Pełny cykl trwa 15 lub 30 min. Mamy do wyboru 8 zakresów ciśnienia (odpowiada to zakresowi 20-520mmHg), które ustawiamy ręcznie lub przy wykorzystaniu pilota. Pierwsze masaże rozpoczynamy od zakresu pierwszego a następnie podnosimy ciśnienie masażu w zależności od reakcji naszego organizmu i samopoczucia.

Zestawy do masażu limfatycznego mogą się składać z dwóch typów mankietów np.do masażu nóg i pleców lub talii i nóg. Sterownik automatycznie rozpoznaje typ podłączonego mankietu. W czasie masażu można korzystać tylko z jednego rodzaju mankietu. 

 

Szczególne zainteresowanie Pań budzą zestawy pielęgnujące i wspomagające piękną sylwetkę czyli masaż nóg i talii. Dzięki regularnemu masażowi talii (2x 15min) udaje się modelować talię oraz wyszczuplać uda oraz ramiona pozbawiając nadmiernego celulitu. 

 

Do wybranego zestawu warto dokupić rękaw na przedramię lub do masażu nóg, zawsze można taki mankiet wykorzystać do zabiegów relaksacyjnych czy terapeutycznych po doznanych przeciążeniach czy zwichnięciach, które przydarzają się niestety bardzo często.

  

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny, istnieje możliwość obejrzenia lub przymierzenia wybranych mankietów firmy ALANCE w uzgodnionym terminie. Produkty sprzedawane przez firmą AQUASOL objęte są 2 letnią gwarancją producenta.

 

 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • promocja
 • nowość
ALANCE zestaw pełny do masażu limfatycznego w kolorze czarnym ALANCE zestaw pełny do masażu limfatycznego w kolorze czarnym
Producent: ALANCE
Cena: 2 990,00 zł 3 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl