Opcje przeglądania
Promocje
ALANCE zestaw pełny do masażu limfatycznego w kolorze brązowym
ALANCE zestaw pełny do masażu limfatycznego w kolorze brązowym
2 700,00 zł 2 590,00 zł
szt.
ALANCE zestaw do masażu limfatycznego pleców
ALANCE zestaw do masażu limfatycznego pleców
1 490,00 zł 1 390,00 zł
szt.

Nakładka myjąca na WC z funkcjami bidetu HYUNDAI BOBSLEI

Tradycyjny bidet o prostej konstrukcji z podłączeniem do ciepłej i zimnej wody ? to tanie i niezawodne wyposażenie funkcjonalnej łazienki. Produkty serii HYUNDAI BOBSLEI pozwalają na łatwy i szybki ich montaż na prawie każdej muszli sedesowej. Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz zestandaryzowanych wymiarach - możliwe jest mycie tylne oraz damskie bezpośrednio na sedesie bez konieczności przyjmowania mało komfortowych pozycji.  Nakładka myjąca na WC z funkcjami bidetu będzie pasowała do całej gamy muszli sedesowych półokrągłych, owalnych a nawet prostokątnych.

   
Konstrukcja nakładki myjącej BOBSLEI z nieco przesuniętym ukośnie panelem mocującym rozwiązuje problemy wykorzystania dotychczasowej deski sedesowej. Powierzchnia nakładki myjącej BOBSLEI z zapasem mieści się pomiędzy deską a krawędzią muszli sedesowej bez śladów wybrzuszenia czy załamania.

Dostępne w naszej ofercie nakładki myjące na WC - HYUNDAI BOBSLEI zapewniają prostą obsługę i wygodę użytkowania dzięki zastosowaniu intuicyjnego panelu sterującego. Zawór sterowany uchwytem umożliwia jednoczesne ustawienie ciśnienia i temperatury wody. W przeciwieństwie do innych rozwiązań (z kilkoma pokrętłami "umieszczonymi za plecami") tylko jeden uchwyt sterujący  pozwala szybkie i precyzyjne sterowanie temperaturą i ciśnieniem strumienia wody. Dzięki temu nakładka BOBSLEI może być użytkowana również przez osoby o ograniczonej sprawności ręki lub dłoni.  Wszystkie modele BOBSLEI zaopatrzone są w oddzielne dysze do mycia damskiego i tylnego, zapewniając maksymalny poziom higieny. Produkt polecany jest szczególnie dla osób narażonych na infekcje intymne, a także ułatwiający czynności toaletowe opiekunom osób starszych i niepełnosprawnych.
 

Film opisujący budowę i zasadę działania nakładki myjącej HYUNDAI BOBSLEI:

 

 

 

Film opisujący procedurę samodzielnej instalacji nakładki myjącej  HYUNDAI BOBSLEI

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl